Ми не теоретики – ми практики.
Наша праця - це Ваш спокій!

Місія та цінності компанії

          Місія компанії

Компанія Гарант-Інфо
працює на підставі власного досвіду.

Ми не теоретики – ми практики.
Ми пройшли цей шлях самостійно.
Ми працюємо так, як зручно нашим клієнтам.
          ТОВ «Гарант-Інфо» свої зусилля спрямовує на досягнення результатів. Злагоджені командні дії, бажання зробити роботу досконало якісно та вчасно - ось ті постулати, на яких збудований Гарант- Інфо. Наша бізнес-модель орієнтована на Вас. Ми враховуємо всі Ваші побажання і даємо можливість скористатися нашими послугами кожному підприємцю та підприємству.
          Наші тарифні пакети лояльні і приємно Вас здивують. Будь то Ви процвітаюча організація, малий бізнес, або Ваше підприємство переживає не найкращі часи - ми завжди готові працювати з Вами.
          Ознайомитись з переліком послуг та цінами Ви можете на цій сторінці.
         
          Цінності компанії.
         
          В нашому швидкоплинному світі
, коли все може змінюватися в лічені дні, головне у співпраці - це довіра. Кожна людина звикла все зважувати перед тим, як прийняти своє остаточне рішення. Тому ми надаємо можливість скористатися нашими послугами на разових умовах. Це допоможе Вам познайомитись з нами, оцінити наші методи роботи, зміцнити довіру та укласти довгострокову угоду.

          Команда Гарант-Інфо високо цінує рекомендації та довіру. Ми не тільки беремо з Вас гроші за обслуговування, але й даємо Вам можливість заощадити разом з нами. Про це читайте тут.
          Наша компанія зацікавлена в тривалості відносин з Замовником. Тому ми слідуємо фундаментальним принципам Кодексу Етики професіоналів:
  • Чесність
  • Об'єктивність
  • Компетентність
  • Професійна поведінка
  • Конфіденційність

        Ми проводимо регулярний моніторинг змін в Українському законодавстві. Бухгалтерський облік ведеться за національними стандартами. Наші фахівці постійно проходять навчання та підвищення кваліфікації.
          Ми намагаємося створити всі умови для того, щоб Ви мали змогу зосередитися на своєму бізнесі, і не хвилюватися про свій бухгалтерський облік, податки, звітність тощо.

Для отримання більш детальної інформації зателефонуйте нам або залишіть заявку на сайті.
Деталі нашої співпраці обговорюємо під час особистої зустрічі.
Ми знайдемо підхід до кожного клієнта.
          Наша праця - це Ваш спокій!

ВАЖЛИВІ НОВИНИ