Ми не теоретики – ми практики.
Наша праця - це Ваш спокій!

Ще раз про захищені носії

Як ми вже писали раніше, 07.11.2018 року вступив в дію закон України «Про електронні довірчі послуги» який передбачає використання в своїй діяльності кваліфікованого електронного підпису(КЕП) і зберігання особистого ключа виключно на захищеному носії.

Окреслені терміни впровадження Закону 07.11.2018-07.11.2020. Таким чином, після 07.11.2020 року використання КЕП, який зберігається не на захищеному носії, стане неможливим.

На сьогодні ДФСУ вже попереджає платників податків про необхідність в подальшому використовувати захищені носії особистих ключів. Незважаючи на кінцеву дату впровадження Закону, ДФСУ має право включити остаточну перевірку ознаки зберігання ключа в захищеному засобі кваліфікованого електронного підпису будь-якої миті, не чекаючи крайнього терміну – 07.11.2020р.

Саме тому ми наполегливо рекомендуємо вже зараз подумати про придбання захищених носіїв інформації та їх використання для генерації нових ключів!

Чому не варто чекати і зволікати з придбанням захищених носіїв:

1. При раптовому включенні функції перевірки зберігання ключа на захищеному носії може виникнути ситуація, коли ми фізично не зможемо швидко забезпечити вас носіями.

2. Якщо зараз у вас закінчується КЕП, і ви при продовженні не будете використовувати захищений носій, змушені будете отримувати нові електронні підписи вже за окрему плату.

3. Вартість носіїв не змінювалася вже більше року, а при великому попиті виробник може збільшити ціну.

4. Нарешті, перевидача сертифікатів КЕП в останній момент може зайняти ваш дорогоцінний час.

Для замовлення послуг та отримання детальної інформації, Ви можете звернутись до нашої компанії в наступний спосіб:

Остаточну вартість послуги ми зможемо визначити після аналізу Вашої діяльності.

Якість, оперативність та конфіденційність - гарантуємо!

Якщо у Вас виникли питання щодо співпраці, ми будемо раді відповісти на них.
Kонсультація, щодо надання послуг, надається безкоштовно!

Замовити послугу

 

ВАЖЛИВІ НОВИНИ