Ми не теоретики – ми практики.
Наша праця - це Ваш спокій!

Щодо застосування захищених носіїв ключової інформації

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 р. № 75 «Про внесення змін до Порядку застосування  електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності»

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 р. № 1452 (Офіційний вісник України, 2004 р., № 44, ст. 2894; 2006 р., № 50, ст. 3324; 2010 р., № 2, ст. 67, № 58, ст. 2025; 2011 р., № 80, ст. 2939; 2015 р., № 74, ст. 2426), зміни, що додаються.

2. Установити, що посилені сертифікати відкритих ключів, сформовані до набрання чинності цією постановою, використовуються органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності до закінчення строку їх чинності.

3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пунктів 1 і 3 змін, затверджених цією постановою, які набирають чинності через шість місяців з дня її опублікування.

Носії ключової інформації – надійний захист від несанкціонованого доступу

Носій ключової інформації – універсальний інструмент, який призначений для використання в різних електронних системах: платіжних системах, системах клієнт банку, системах доступу, системах мережевої безпеки в якості електронного ідентифікатора, носія персональної інформації, а також засобу формування ЕЦП без вилучення закритого ключа.  

Носії ключової інформації застосовуються для захищеного зберігання і використання ключів електронного цифрового підпису (ЕЦП) в е-документообігу «М.Е.Doc», АЦСК органів юстиції (системи державних послуг) та інших організаціях, в банківських і корпоративних системах, Інтернет-банкінгу.

Електронний USB-ключ SecureToken-337

Електронний USB-ключ SecureToken-337 — носій ключової інформації, призначений для використання в системах інформаційного доступу, електронного документообігу, авторизації користувачів і захищеного зберігання ключової інформації.

SecureToken-337 застосовується для захищеного зберігання і використання ключів електронного цифрового підпису (ЕЦП) в е-документообігу «М.Е.Doc», АЦСК органів юстиції (системи державних послуг) та інших організаціях, в банківських і корпоративних системах, Інтернет-банкінгу. Виконує функції формування і перевірки електронного цифрового підпису, шифрування, автентифікації, зберігання секретної (ключової) інформації.

Експертний висновок Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України №04/03/02-800 від 14.03.17.

Переваги НКІ компанії «АВТОР»

Носії ключової інформації компанії «АВТОР» виготовляються на базі смарт-чипів компанії NXP Semiconductors P5CC037, які відповідають міжнародному рівню безпеки CC EAL5+

Надійна вбудована система захисту від зчитування інформації та її підробки

Обмін з інформацією з НКІ відбувається в зашифрованому вигляді, її неможливо перехопити або змінити

Сучасна технологія виробництва НКІ

Перевірений український виробник

Оперативна сервісна підтримка (створюється обмінний фонд, неробочий токен відразу після звернення клієнта замінюється на новий)

Гарантія 36 місяців

ВАЖЛИВІ НОВИНИ