Ми не теоретики – ми практики.
Наша праця - це Ваш спокій!

Продукти ESET отримали експертні висновки ДССЗЗІ України

Продукти ESET отримали експертні висновки ДССЗЗІ України

Зокрема, результати експертизи підтвердили відповідність рішень ESET Enterprice Inspector, ESET Endpoint Encryption Pro, ESET Secure Authentication, Safetica нормативним документам щодо засобів технічного захисту інформації в Україні.
Продукти дозволяють посилити захист корпоративного сегмента і забезпечити додатковий захист конфіденційних даних. Так, завдяки ESET Enterprice Inspector користувачі можуть виявляти і відстежувати приховані загрози, швидко реагуючи на проблеми безпеки в мережі. У разі виникнення інцидентів безпеки ESET Enterprice Inspector використовує передові методи контролю або оцінки підозрілих процесів і поводжень, порушень політики безпеки, а також надає докладну інформацію і рекомендації.
Також, результати експертизи підтвердили відповідність нормативним документам рішення для дешифрування - ESET Endpoint Encryption Pro. Продукт забезпечує дотримання вимог конфіденційності завдяки шифруванню, яке легко інтегрується і мінімально впливає на швидкодію системи. Рішення дає повний віддалений доступ до ключів шифрування робочих станцій і політиці безпеки для файлів на жорстких дисках, портативних пристроях і в електронних повідомлення.

У той же час продукт ESET Secure Authentication дозволяє забезпечити надійну аутентифікацію користувача під час доступу до корпоративних ресурсів і конфіденційної інформації. Рішення підтримує мобільні додатки, оповіщення, фізичні токени і SMS для доставки одноразового пароля (OTP) а також інші спеціальні методи.
Крім цього, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України, підтвердила якість і відповідність технічним вимогам продукту Safetica. Продукт вирішує проблему і надає повний DLP пакет, який охоплює широкий спектр загроз безпеки, викликаних людським фактором. Safetica так само захищає компанії від спланованих або випадкових витоків інформації, шкідливих дій співробітників,
падіння продуктивності, BYOD небезпек, тощо.

Варто відзначити, що експертні висновки дають можливість використовувати продукти ESET в державних установах, а також у всіх фінансових, міжнародних та інших організаціях, які можуть використовувати тільки сертифіковані програмні продукти.
ВАЖЛИВІ НОВИНИ